SEZEN SANAT: İZMİR’DE ŞAN KURSU ALMAK İSTEYENLER İÇİN EN DOĞRU ADRES!

İzmir’de şan eğitimi almak istiyorsanız Sezen Sanat İzmir Gaziemir şan kursları tam size göre! Uygun fiyatlar, alanında uzman eğitmenler, sosyal etkinlikler ve çok daha fazlası burada. Kendi kendine söylediğin tüm şarkıları artık daha öz güvenli ve güzel duyularak söylemek nasıl olurdu? Harika olurdu diyorsan çok geçmeden bizimle iletişime geçebilirsin! İzmir Gaziemir şan dersleri ile mükemmel şarkı söyleme fırsatını kaçırma, hem de uygun fiyata!

İzmir Gaziemir’de şan dersi veren yerler arasında kendini kanıtlamış olan kurumumuzda eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsan hemen 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizimle iletişime geç!

şan dersi izmir

Sezen Sanat İzmir Gaziemir Şan Dersi ile Sevdiğiniz Şarkıları Söylemenin Tam Zamanı!

Şan eğitimi söz konusu olduğunda, verilen eğitim her zaman kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Çünkü ses kişiye özeldir. Diğer enstrümanlardan ayıran en önemli özelliği her kişide farklı oluşudur. Bu sebeple verilecek eğitim ezbere dayanmamalı, öğrencinin yatkınlığı, kariyer hedefi ve istekleri göz önünde bulundurularak mutlaka kişiye özel ve aynı zamanda profesyonel olmalıdır.

Sezen Sanat Gaziemir müzik kursları olarak, kişiye özel eğitimlerimizle size en uygun şan eğitimini vermekteyiz. Uzman eğitim kadromuz ile en ayrıcalıklı ve kaliteli şan eğitimini alacağınız konusunda bize güvenebilirsiniz. İster konservatuara hazırlık ister hobi amaçlı olsun, alacağınız eğitimde öğrenme garantisi sunmaktayız. Milli eğitim bakanlığı onaylı eğitimimiz kişiye özel olup, sizlerin istediği şekilde esnetilebilir ve size uygun gün ve saatlerde gerçekleştirilmektedir. İzmir Gaziemir şan eğitimi,uzman kadromuz ve eğitimimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Sezen Sanat İzmir Gaziemir Şan Eğitimleri;

  • Uygun fiyatlı şan kursu
  • %100 öğrenme garantili şan eğitimi
  • Kişiye özel şan kursu müfredatı
  • Ortak belirlenen şan dersi gün ve saatleri
  • Sosyal etkinlikler
  • Sahnede şarkı söyleme fırsatı
  • İzmir şan kursu ücretsiz deneme dersleri

ve size özel çok daha fazla imkan sayesinde İzmir Gaziemir’de şan kursu almak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!


şan kursu izmir gaziemir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Şan Eğitimi İle İlgili Bilgiler

şan eğitimi izmir gaziemir

İnsan vücudu en eşsiz enstrümandır. İnsan sesi cinsiyete, yaşa ve genetik unsurlara göre farklılıklar gösterir. Her kişinin farklı ses yapısına sahip olması onu en eşsiz enstrüman kılmaktadır. Bazı kişilerin şarkı söylemeye daha yatkın olması, şan eğitiminin ilerlemesinde büyük bir avantajdır ancak bu, yeteneği olmadığını düşünen kişilerin kendilerini bu alanda geliştiremeyecekleri anlamına gelmemektedir. Her ses eğitilebilir. Önemli olan sesin doğru bir eğitimle geliştirilmesidir. Yanlış bir eğitimin sonuçları kötü olabilir.  Ses telleri oldukça hassastır. Şan konusunda profesyonel eğitim almak isteyen ve bu yeteneğini bir mesleğe dönüştürmek isteyen kişiler mutlaka güvenilir uzmanlardan eğitim almalıdır.

Alanında uzman olmayan kişiler tarafından verilen eğitim sonucunda kişi ses tellerinin sağlığını bozabilir. Bu durum hem gelişimini olumsuz yönde etkileyecektir hem de uzun vadede sesini kaybetme riskini doğuracaktır. Bu sebeple şan eğitimine başlamadan önce başvuracağınız şan kursu eğitim merkezi bünyesindeki eğitmenlerin yetkinliğine ve eğitim tekniklerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Neden şan dersi almalıyım diye merak ediyor musunuz? Cevabı yazımızda! Yazımıza ulaşmak için; neden şan eğitimi almalıyım


Şan Eğitimi Kişiye Neler Katar

şan kursu gaziemir

Şan eğitimi sürecinde edinilmesi gereken önemli konu doğru nefes tekniği ve ses tellerini hem kısa hem de uzun vadede koruma tekniklerinin öğrenilmesidir. Bu sayede sesinizi en verimli ve doğru şekilde kullanarak hayallerinizdeki ve hak ettiğiniz performansı rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Şan alanında performans gösterebilmek için alacağınız şan eğitimi, aynı zamanda temel müzik eğitimi de içermelidir.

Nota okuma, ritim bilgisi gibi yetenekleri öğrenerek, solfej becerinizi geliştirmeli, böylelikle seslendireceğiniz eserlerin dilini çözerek gerçek bir müzisyen olarak kendinizi yetiştirmelisiniz. Bono, solfej terimlerinin anlamını şan kursu sırasında aldığınız eğitimler sayesinde öğrenecek ve bu terimlerin şan becerileri için ne kadar gerekli olduğunu keşfedeceksiniz. Şan eğitimi kişiler için zorlayıcı olduğu kadar eğlenceli bir eğitimdir.

Her geçen gün aldığınız eğitimler sayesinde yapamayacağınızı düşündüğünüz seviyelere ulaşarak hem kendinizi keşfedecek hem de bu zorlukları aşmış olmanın mutluluğu ile özgüveninizi geliştireceksiniz.


Şan Eğitimi Nasıl Verilir?

izmir gaziemir şan dersleri

Tipik bir şan dersi birkaç aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle yapılması gereken ve en önemlisi çeşitli egzersizler ile ses tellerini ısıtmaktır. Ses tellerimiz de vücudumuzun diğer bölgeleri gibi kas yapısı içinde barınmaktadır. Spor yapmadan önce sakatlanmamak için ısınma hareketlerinin yapılması gerekli olduğu gibi, aynı durum ses eğitimi için de geçerlidir.

Böylelikle çalışılacak olan eserin zorlu bölümleri daha rahat aşılır, nefese hakimiyet daha rahat sağlanır. Ses ısınması sırasında, doğru seslerin verilmesi, rezonans, gürlük, vibrato gibi konuların pratik edilmesi de eğitmen ve öğrenci tarafından gözden geçirilmiş olur.

Daha sonra geliştirilmek istenen repertuara ve tarza uygun olan esere geçilir ve bu eser içerisindeki şan teknikleri üzerinde durularak günlük eğitim tamamlanmış olur. Şan eğitimi öğrencisinin günlük olarak nefes eğitimi ve ses ısıtma eğitimlerini yerine getirmesi, ses tellerinin gelişimi için inanılmaz faydalar sağlayacaktır.

İzmir Gaziemir müzik kursları arasında şan eğitimi konusunda alanında uzman kadrosu ile uygun fiyatlı ve kaliteli eğitim anlayışını benimseyen, sanat ile eğlenceyi birleştiren Sezen Sanat İzmir Gaziemir şan kursları size sanat dolu bir dünyanın kapılarını açıyor! İzmir ücretsiz şan deneme ve tanışma dersi randevusu almak ve kendinizi test etmek için 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz!

Size yardımcı olmak için buradayız :)