SEZEN SANAT MÜZİK KURSU İLE ONLINE EĞİTİME İNTERAKTİF VE YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIM: ONLINE YAN FLÜT KURSU

online yan flüt dersleri

Son yıllarda özellikle pandemi dönemi ile hayatımızda kalıcı bir yer edinen online eğitim Sezen Sanat Müzik Kursumuzun da hizmetlerinden bir tanesi. Sadece yüz yüze değil, online yan flüt derslerimiz ile yan flüt öğrenmek artık hiç zor değil. Nerede yaşadığınızın hiçbir önemi yok! Enstrüman eğitimine yenilikçi bir bakış açısı ile dünya çapında birçok şehir ve ülkeden öğrenci ile çalışıyoruz.

Online yan flüt kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için 0507 920 74 57 veya 0232 252 49 50 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


ONLINE YAN FLÜT DERSLERİNİN İŞLENİŞİ


online yan flüt kursu

   Derslerimiz Skype uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Online yan flüt kurslarımız birebir özel olarak gerçekleştirilmektedir.

Bireysel olarak yapılan eğitimlerimiz sayesinde eğitmenlerimizin yoğun ilgisi ile hızlıca ilerleme kaydedebilirsiniz. Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden derslerimize katılım gösterebilirsiniz.

 

Online yan flüt derslerimiz kurumumuz öğretmenleri tarafından hazırlanmış Yan Flüt Metodu üzerinden yürütülmektedir. Metodumuz, online öğrencilerimiz ile PDF halinde ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.

 


online yan flüt kursları

Ders günleri dışında eğitmenlerimiz gerekli gördüğü koşullarda öğrencilerimizden video veya ses kaydı isteyebilir. Bu sayede öğrencilerimizin ilerleyişini günbegün takip edip haftalık çalışmalarına katkı sağlıyoruz.

Aynı şekilde eğitmenlerimiz uygun gördüğü durumlarda öğrencilerimize ders dışında çalışabilmeleri için video veya ses kaydı yollayabilir. Öte yandan ders saatleri dışında Skype üzerinden eğitmenlerimize her daim ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.


 

yan flüt

ONLINE YAN FLÜT DERSLERİ İÇİN İNTERNET VE TEKNİK ALTYAPIMIZ

Kurumumuzda son derece hızlı 100 mbps Fiber internet altyapımız mevcuttur. İnternet hızımız sayesinde bağlantı kesintilerini minimuma indiriyoruz. Bu hızı desteklemek amaçlı güncel ve stabil çalışan bilgisayarlarımız ile bağlantı kopmaları ve teknik aksaklıkların önüne geçiyoruz.

Öte yandan öğrenci ya da kurum kaynaklı herhangi bir ciddi bağlantı kopması veya teknik aksaklıklar sebebiyle dersin işlenememesi durumunda işlenemeyen dersimizin telafisini öğrenci ve kurumun ortak belirlediği bir gün ve saatte mutlaka yapıyoruz.

 


ONLINE YAN FLÜT EĞİTİMİNİN FAYDALARI

yan flüt kursu online

   Birçok insanın aklında online eğitimin verimliliği ile ilgili soru işaretleri olmasına karşın yazımızı okuyunca olumlu yönlerini de fark edeceksiniz. Evde yan flüt öğrenmek isteyenler için Sezen Sanat bu imkanı sağlıyor.

Yan flüt çalmak artık uzak bir hayal değil. Hayalini kurduğunuz enstrümanı öğrenmeye başlamak için “zamanım yok” bahanesine son! Özellikle yoğun tempo ile çalışan veya okuyan öğrencilerimiz için yol süresinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Oturduğunuz yerden online yan flüt dersinizi alabilirsiniz.

 

  • Evinizin rahatlığında ders alma imkanı,
  • Esnek ders programı,
  • Her seviyeye uygun geliştirilmiş ders müfredatı,
  • Günbegün çalışmaların kontrol edilebilmesi,
  • Ders kaynaklarına kolay ulaşım,

Hala kafanızda soru işaretleri varsa online yan flüt dersi ücretlerimizi öğrenmek ve ücretsiz yan flüt deneme derslerimizden faydalanmak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bizi arayın!

Ayrıca Müzik Mutfağı adlı Youtube kanalımızda yan flüt hakkında bir çok bilgi veriyoruz. Kanalımıza abone olmak için tıklayın; Müzik Mutfağı

Ayrıca İzmir’de yaşanlar için yüzyüze yan flüt derslerimiz de mevcut. Yüzyüze yan flüt derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi için; Yan Flüt Kursu İzmir

 

Size yardımcı olmak için buradayız :)