SEZEN SANAT: İZMİR’DE GİTAR KURSU ARAYANLARIN İLK TERCİHİ!

İzmir gitar kursları arasında alanında uzman, güler yüzlü eğitmen kadrosu ile %100 öğrenme garantisi sunan Sezen Sanat İzmir Gaziemir gitar kursu sayesinde ritimler arasında dans ederek bu keyifli enstrümanı kısa sürede öğrenecek ve sevdiğiniz şarkıları gitar üzerinde çalmaya başlayacaksınız!

Gitar kursu İzmir fiyatları belirlenirken sizlerin cebini düşünerek hareket ediyoruz. Uygun fiyatlı gitar kursları ile cebinizi yormadan sizlerin eğitim almasını sağlıyoruz!


gitar kursu izmir

Sezen Sanat İzmir Gaziemir Gitar Kursları İle Hayalinizdeki Parçaları Çalmanın Tam Zamanı!

Dinlemekten keyif aldığınız tüm şarkıları kısa sürede çalmak ister misiniz? O zaman sayfayı incelemeye devam edin!

Gitar çalmayı öğrenmek isteyenlerin ilk tercihi Sezen Sanat Gaziemir gitar kursları ile ayrıcalıklı eğitimin şimdi tam zamanı!

 • Uygun fiyat seçenekleri ile İzmir müzik kursları arasında bütçe dostu bir sanat merkeziyiz!
 • Kısa sürede gitar öğrenmek isteyenler buraya!
 • Eğlenceli sosyal etkinlikler sayesinde yepyeni ve sanatsal bir ortama dahil olmak senin de hakkın!
 • Güler yüzlü ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile gitar öğrenmek çok eğlenceli!
 • Kişiye özel müfredat ile gitar eğitimi İzmir’de sıkıcı olmaktan çıkıyor!
 • İzmir ücretsiz gitar kursu deneme dersleri sayesinde kendini test et!
 • Haftanın 7 günü ücretsiz etüd yapma imkanı!

ve çok daha fazlası burada seni bekliyor!

Gitar kursu İzmir’de ücretsiz deneme ve tanışma dersi randevusu almak için;

gitar kursu izmir gaziemir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Gitar Kursları İzmir Gaziemir’de!

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı gitar eğitimleri Sezen Sanat İzmir Gaziemir gitar kurslarında sizi bekliyor!

Kurs içeriklerimiz:

 • Temel ve ileri seviye nota bilgisi
 • Teori ve pratik eğitim
 • Kişiye özel gitar öğrenme programı
 • Gitar teknikleri 
 • Gitar üzerinde çalınabilecek şarkılar

ve çok daha fazlası Sezen Sanat Müzik Kursu’nda!


Çocuklar İçin Gitar Kursu İzmir Gaziemir’de!

gitar kursu izmir gaziemir

Çocuğunuz için müzik eğitimi aldırmak onun ruhsal ve zihinsel becerilerini geliştirerek sosyalleşmesini sağlar. Yaşına ve seviyesine uygun teknikler sayesinde geliştirici teknikler ile öğrenmesi pekiştirilir. Çocuklar için gitar dersleri sayesinde çocuğunuzun geleceğine eşsiz bir yatırım yapın!

İzmir hobi kursları arasında kendini ispat etmiş bir kurum olan Sezen Sanat Müzik Kursu sizlerin isteklerini karşılamak adına güler yüzlü eğitim personeli ile burada sizleri bekliyor! Sezen Sanat gitar kursu İzmir’de gitar eğitimi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak!

Birçok yer içinizde şüphe bıraktırıyor olabilir. Özellikle çocuğunuz lise çağlarına erişememiş daha küçük yaşlarda ise. Fakat İzmir Gaziemir çocuklar için gitar kursları bu konuda da aynı şekilde yaş farketmeksizin eğitim olanağı sağlıyor.

Ayrıca büyüklerimizin de dediği gibi daha küçük yaşlar için öğrenmek daha kolaydır. Ve ne olursa olsun her yaş herhangi bir sanatla kutlanmalıdır.

Bu yüzden Gaziemir müzik kursları sadece gitar değil her konuda yardımcı olacak ve çocuğunuzu bir yola girdiğinde sonuna kadar destekleyecektir.


Gitar Nedir?

gitar nedir

Müzik ruhun gıdasıdır. Müzik sanattır. İnsanlarımızın ufak bir melodi ile beraber müziğe atılması ve zaman geçtikçe müziğin farklı çalgı aletleriyle geliştirilmesi bugünümüzü etkilemiştir. Bazen bir kafenin önünden geçerken duyduğumuz bazen ise bir mekanda duyduğumuz müzik bizi en çok etkileyen keşiflerden biri olmuştur. Günümüzde özellikle gitar hem gençleri hem de çocukları kendine bağlayan nadir bir alettir. Kimimiz bas gitardan hoşlanırken kimimiz elektro gitardan hoşlanırız. Ne türü olursa olsun gitarda daima kulağımıza hoş gelen bir şeyler buluruz.

Akustik gitar ve klasik gitar arasındaki farkları anlattığımız yazımızı okumak için; akustik gitar mı klasik gitar mı

Özellikle şu an ki genç nesil geleceğin müziği için iyi yetiştirilmeli ve geliştirilmelidir. Bazılarımız gitar çalmanın zor bir şey olduğunu, birden çok melodiyi ve notayı karıştırmaktan korkar. Bazılarımız ise evde çalmak istediğinde üst komşudan duyacağı azardan…

Ama şunu biliyoruz ki hayatta kalmak için, acılarımızın ve korkularımızın dinmesi için, mutlu olduğumuzda sol gözümüzden akan bir yaş için müziğe ihtiyacımız var.

Gelelim gitar çalmayı öğrenmeye… Kesinlikle başta gözümüzü korkutsa da bahsettiğimiz gibi, birkaç eğitim takviyesi ile beraber aşılabilecek bir durum söz konusudur. İşin bundan sonrası beraberinde bir kurs eğitimini getiriyor. Ve inanın ki en hızlı ve en kolay şekilde öğrenebileceğiniz gitar kurslarının bulunduğu bir yer ise İzmir. İzmir gitar eğitimi veren yerlerden bir tanesidir.

İzmir’de Gitar için size özel bir kurum olan Sezen Sanat Gaziemir gitar kursları sayesinde kısa sürede gitar çalacaksınız! Gaziemir’de gitar eğitimi hakkında düşünmemek gerek birçok müzik aletinin eğitimini Gaziemir müzik kurslarından alabilirsiniz!


Gitar Nasıl Çalınır?

gitar nasıl çalınır

Mutlaka duymuşsunuzdur ve görmüşsünüzdür fakat sözüm meclisten dışardakilere. Gitar genellikle sağ veya sol elle çalabileceğiniz baktığınızda dış görünüşü bir sonsuzluk işaretine benzeyen telli bir çalgı türüdür. Genelde gitar çalan insanların erkek veya kız farketmeksizin baş parmak tırnağının daha uzun olduğunu görmüşüzdür. Özellikle erkekler için yine telli bir çalgı olduğundan ve kolaylık sağlaması için bahsetmek istediğimiz detaylardan bir tanesidir.


Neden Gitar Çalmalıyım?

Soru neden gitar çalmak? Aslında cevap çok basit. Gitarın bir telinden çıkan sesi her tür şarkıya uydurabilirsiniz. Gitar bundan yıllar öncesinde de etkin bir çalgı aletiydi ve şu anda öyle. Özellikle Türkiye’de günümüzün birçok yeni grubu bu harika çalgı aleti ve sözler eşliğinde gençlerimizi ve bizleri etkisi altına almayı başarıyor. Ayrıca bunun için sesinizin güzel olmasına gerek yok. Aynı zamanda parmak kaslarınızı da geliştiren bir alet. Ve bizim düşüncemiz dediğimiz gibi müzik sanattır ve herkes sanatın bir ucundan tutmalıdır.


Gitar Konusunda Merak edilenler

gitar hakkında merak edilenler

Özellikle bu yerlerde aradığınız her seçeneği bulabilirsiniz. Müzik konusunda birçok hizmet vermekte olan bir bölge olmaktadır. Hepimizin merak ettiği maddi konularda uygun fiyatlara sahiptir. Milli eğitim onaylıdır. Gitar kursları Gaziemir semtimizde bulunan ve çocuğunuzu sonuna kadar destekleyecek olan nadir yerlerden bir tanesidir. Özel eğitim imkanıyla, esnek ders saatleri ve öğrenme garantisi ile sizi yanıltmayacak tercihlerden bir tanesi olmaktadır.

Hazır uygun fiyatlara sahip demişken fiyat aralıklarına bakacak olursak, kesin bir fiyat vermemiz sizi yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. Öğrenme seviyenize ve almanız gereken derslere göre, gelin bunu birlikte değerlendirelim.

Bunlarla birlikte başlangıçta size ücretsiz bir deneyim olanağı sunuyor ve ardında da ücretsiz etüt imkânı veriyor. Düşünmeniz gereken konulardan biri olduğuna eminiz.

Ücretsiz deneme ve tanışma dersi randevusu için hemen 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizlere ulaşın!

 

 

 

 

 

Size yardımcı olmak için buradayız :)