SEZEN SANAT MÜZİK KURSU İLE ONLINE EĞİTİME İNTERAKTİF VE YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIM: ONLINE BAĞLAMA KURSU

online bağlama eğitimi

Geleneksel bir çalgı çalmak istiyor olsanız bile geleneksel yöntemler ile öğrenmek zorunda değilsiniz! Gelişen dünyamızda eğitim yöntemleri de oldukça değişiyor. Özellikle pandemi süreci ile hayatımızda büyük bir rol edinen online eğitim, Sezen Sanat Müzik Kursu’nun da hizmetlerinden bir tanesi. Artık online bağlama dersi ile evde bağlama öğrenmek  hiç uzak değil! Bağlama kursları arasında da profesyonel eğitmen kadrosu ile öne çıkan Sezen Sanat, online bağlama kursunuzu evinize getiriyor.

Online bağlama kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için 0507 920 74 57 veya 0232 252 49 50 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

online bağlama dersi

ONLINE BAĞLAMA DERSLERİNİN İŞLENİŞİ

   Online derslerimiz Skype üzerinden yapılmaktadır. Bağlama derslerinize başlamak için bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonunuza Skype uygulaması indirmeniz yeterli.

Derslerimiz diğer tüm yüz yüze derslerimizde olduğu gibi birebir ve özel yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz bir ders saati içerisinde sadece sizinle ilgilenmektedir. Bu sayede eğitmenlerimiz bir öğrenci üzerinde daha uzun süre yoğunlaşabilmekte ve daha verimli ders işlenebilmektedir. Aynı zamanda bireysel derslerimiz sayesinde kalabalık bir online derste yaşanabilecek herhangi bir iletişim kopukluğunun da önüne geçiyoruz.

Skype uygulamasının kolaylıklarından biri olan ekran paylaşımı özelliği sayesinde eğitmenlerimiz kendi ekranlarında görüntüledikleri notaları eşzamanlı olarak sizin ekranınıza yansıtabilmektedir. Bu özellik, eğitmen ve öğrencinin aynı anda aynı notayı görüntüleyebilmesini ve eğitmenlerimizin nota üzerinde yaptığı işaretlemeleri öğrencinin takip edebilmesine olanak sağlar.

  ONLINE SAZ DERSLERİ İNTERNET VE TEKNİK ALTYAPIMIZ

Online derslerimize müzik kursumuzda bulunan 100 mbps fiber hızda internetimiz üzerinden bağlanılmaktadır. Son derece hızlı internetimiz ve internet hızımızı destekleyici güncel bilgisayarlarımız sayesinde internet kesintilerinin önüne geçiyoruz.

Öte yandan kurum ya da öğrenci kaynaklı herhangi bir bağlantı kesintisi sebebiyle dersin işlenememesi durumunda mutlaka işlenemeyen dersinizi telafi ediyoruz. Öğrenci ve kurumun ortak belirlediği alternatif bir gün ve saatte telafi dersimizi gerçekleştiriyor ve eğitim sürecinizin aksamaması konusunda hassas davranıyoruz.

ONLINE SAZ KURSUNUN FAYDALARI

   Saz öğrenmek istiyor fakat kursa gitmeye zaman bulamıyorsanız online bağlama dersleri yol süresinden tasarruf etmeniz açısından tam size göre! Bağlama çalmak için kendi sazınızı akort edebiliyor olmanız gerekir. Online bağlama dersinde, sizin enstrümanınızı akort edecek bir eğitmen yanınızda bulunamayacağı için bağlamanızı akort etmeyi öğrenmek zorunda kalırsınız. Bu da sizi iyi bir icracı olma yolunda bir sıfır öne alır. Evde saz çalmanın konforu da online dersin artılarından biri olarak sayılabilir.

evde saz çalmak

Diğer yandan şunun gibi faydalarından da söz edebiliriz;

  • Kişiye özel ayarlanan ders günleri ve saatleri,
  • Esnek ders programı,
  • Evinizin konforunda saz öğrenme imkanı,
  • Her yaşa ve seviyeye uygun ders,
  • Profesyonel eğitmen kadrosu,
  • Yol süresinden tasarruf.

   Online bağlama dersi fiyatlarımız ve ücretsiz online bağlama deneme derslerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın!

Ayrıca İzmir’de yaşayanlar için yüzyüze saz kurslarımız da mevcut. Yüzyüze bağlama derslerimiz hakkında bilgi almak için; Bağlama Kursu İzmir

Size yardımcı olmak için buradayız :)