SEZEN SANAT: İZMİR’DE PİYANO KURSU ARAYANLAR İÇİN KALİTELİ EĞİTİM UYGUN FİYATLAR İLE BURADA!

İzmir piyano kursları arasında uygun fiyatları, güler yüzlü eğitmen kadrosu, bol etkinlikli sosyal ortamları ile kendini ispat etmiş ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olan kurumumuzda piyano kursu almak bir ayrıcalık! Sezen Sanat Gaziemir piyano kursları ile tuşların büyüsüne kapılmanın tam zamanı!

İzmir’in en iyi piyano eğitmenlerinden oluşan eğitimci kadrosu ile ister kendiniz ister çocuğunuz için kaliteli piyano eğitimi almak istiyorsanız burası tam size göre!

piyano kursu izmir

Sezen Sanat Gaziemir Piyano Kursları ile Hayalinizdeki Parçaları Piyano’da Çalmanın Tam Zamanı!

Piyano kursu almak sabır ve disiplin gerektirir. Derslere düzenli devam etmeli, dersler haricinde mutlaka çalışıp pratik yapmalısınız. Ancak bu şekilde kısa sürede parça çalmaya başlayabilir, piyano üzerindeki hakimiyetinizi geliştirebilirsiniz.

Ancak sizi bu endişelerinizden kurtarmak ve kendinizi denemek için fırsat yaratan bir uygulamamız var! Sezen Sanat Gaziemir piyano kursları bünyesinde verilen ücretsiz piyano kursu deneme ve tanışma derslerimiz sayesinde siz de piyano tuşlarının büyüsüne kapılmaya ilk adımı atabilirsiniz!

Neden Sezen Sanat?

 • Uygun piyano kursu fiyatları
 • Kaliteli piyano eğitimi, kısa sürede öğrenme garantisi
 • Ücretsiz etüd imkanı 
 • Sosyal etkinlikler ve konserler sayesinde yepyeni ve sanat dolu bir çevre!
 • Kişiye özel müfredat ile eğlenceli ve öğretici piyano eğitimi!
 • Ücretsiz piyano kursu deneme ve tanışma dersleri sayesinde kendinizi test etme imkanı!
 • Haftanın 7 günü ücretsiz etüd imkanı!

ve çok daha fazlası İzmir piyano kurslarında sizleri bekliyor! Hemen şimdi Ücretsiz piyano kursu deneme dersleri almak ve piyano eğitimine başlamaya ilk adımı atmak için bizlere ulaşın!

piyano kursu izmir gaziemir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Piyano Kursu İzmir Gaziemir’de!

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı piyano eğitimi sayesinde kısa sürede piyano çalabilirsiniz!

Kurs içeriklerimiz;

 • Temel ve ileri seviye nota bilgisi
 • Teori ve pratik eğitim
 • Kişiye özel öğrenme programı
 • Piyano teknikleri
 • Piyano ile çalınabilecek klasik ve popüler parçalar

ve çok daha fazlası Sezen Sanat İzmir Gaziemir piyano kurslarında sizi bekliyor!

Çocuklar İçin Piyano Kursu İzmir Gaziemir’de!

gaziemir çocuklar için piyano kursu

Çocuğunuzun piyano eğitimi almasını sağlamak onun geleceği için altın değerinde bir yatırımdır. Piyano çalmak, küçük yaştaki çocukların zihinsel ve fiziksel becerilerini geliştirerek odaklanmalarına yardımcı olur. Piyano eğitiminin faydaları yalnızca eğitime yeni başlandığında değil, ileriki yaşlarda da görülür.

Bunun sonucu olarak; piyano kursu alan çocuklar akademik anlamda çok daha başarılı olmakla birlikte, psikolojik ve sosyal anlamda da oldukça sağlıklı ve iletişim becerileri yüksek bireyler olmaktadır.

 • Piyano ve Müzik Eğitimi Almanın Çocuk Gelişimindeki Önemi

Piyano eğitimi, çocukların kişisel gelişimi için oldukça faydalıdır. Piyano eğitimi sayesinde çocukların birden fazla aktiviteyi aynı anda yapabilme ve analitik düşünme becerisi gelişmektedir. Piyano eğitimi sırasında öğrenecekleri temel müzik bilgileri ve el becerileri sayesinde pratik zekaları oldukça gelişecektir ve bu durum aynı zamanda okuldaki derslerine de olumlu etki sağlayacaktır.

   Müzik eğitimi alan ve piyano gibi önemli bir enstrümanı çalma sorumluluğunu üstlenebilen çocuklarda özgüven gelişimi görülür ve bu durum yetişkinlik hayatlarını da olumlu etkiler. Piyano ve müzik eğitimi almış çocuklar, yetişkin olduklarında müziği bir kariyer olarak seçmeseler bile, küçük yaşta böylesine büyük bir beceri elde etmiş olmanın vereceği mutluluğu bir ömür boyu yaşayacaklardır. Ve bu sayede müzik, her zaman hayatlarının bir parçası olmaya devam edecektir.


İzmir Gaziemir’de Piyano Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

izmir gaziemir piyano kursları

Günümüzde artık her yaşta ve statüdeki kişiler ister hobi edinme amaçlı ister profesyonel amaçlı piyano eğitimi görebilmektedir. Piyano eğitimi artık oldukça yaygın ve maliyet olarak makul olması sebebi ile kolay ulaşılabilir olsa da her zaman dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Öncelikle, çocuğunuz için aldıracağınız piyano eğitiminin, alanında uzman ve işini sevgiyle yapan eğitmenler tarafından verildiğine dikkat etmeniz konusunda sizi uyarmak isteriz. Sektörde bu kadar yaygın müzik eğitimi veren kurumun bulunması, eğitim kalitesinin eşit seviyede olacağı anlamına gelmemektedir.

Çocuklara ilk defa müzik eğitimi verilirken, oldukça anlayışlı ve sabırlı olunmalı, verilen eğitim hem sevgi hem de disiplin çerçevesinde oluşturulmalıdır. Bir çocuğa piyano eğitimi verirken, onu bir robot gibi görüp hatalarına hoşgörü göstermeyen bir eğitim şekli ile elde edilecek tek sonuç maalesef söz konusu öğrencinin müzikten soğuması ve müzik yeteneğine olan özgüveninin kırılması olacaktır.

Bu sebeple, tercih edeceğiniz piyano eğitmenini anlayışlı, disiplinli ve aynı zamanda içinde çocuk sevgisi bulunan kişiler arasından seçmenizi önemle tavsiye etmekteyiz.


İzmir Gaziemir Müzik Kursları ile Piyano Kursu Sizleri Bekliyor!

piyano kursu izmir gaziemir

Sıra bahsettiğimiz kriterlere uygun bir eğitim kurumu bulmaya geldiğinde her ebeveynin aklına aynı soru gelmektedir; “Çocuğum için en uygun ve makul fiyatlı müzik kursunu nereden bulabilirim?”

Bu sorunun cevabını İzmir’de arıyorsanız, kurs merkezimiz sizi cevap aramaktan kurtarmaya hazır. İzmir müzik kursları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gaziemir müzik kursları arasında oldukça iddialı olduğumuz kurumumuza, Gaziemir, Karabağlar, Buca, Balçova, Menderes, Ayrancılar, Torbalı, Tire gibi diğer ilçelerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

   Gaziemir müzik kursu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir, dilerseniz kurs merkezimize uğrayarak misafirimiz olabilirsiniz. Milli eğitim bakanlığı onaylı merkezimizin kişiye özel eğitim programları, sosyal etkinlikleri, esnek ders gün ve saatleri ve uygun fiyatları hakkında sizi bilgilendirmek için kapımız her zaman açıktır.


Piyano’nun Tarihi ve Tarihteki Önemi

piyano tarihi ve önemi

Piyano, kökeni çok eskilere dayanan bir enstrüman olarak bilinmektedir. Günümüzdeki haline ulaşana kadar birçok aşamadan geçerek değişime uğramıştır. Tarihin her döneminde müziği oluşturan en önemli enstrümanların başında gelmiştir. Bu zamana kadar tanınan klasik müzik bestecilerinin çoğu ölümsüz eserlerini, bu enstrüman aracılığı ile yaratmışlardır. Bu sebeple klasik müzik içerisindeki yeri tartışmasız ki oldukça büyüktür.

Çocukların piyano kursu alarak yetişmesi, batı kültüründe her zaman önem verilen bir husus olmuştur. Eski tarihlerde, özellikle Avrupa ülkelerinde ve Rusya’da bu kültür ailelerde yer edinmiştir. Piyano, hem keyifli vakit geçirmek hem de çocukların müzik eğitimi konusunda kendilerini geliştirebilmeleri için hemen her varlıklı hanede baş köşede yer edinmiştir. Piyano eğitimi aynı zamanda bir statü göstergesi olarak görülmüştür.

Piyano eğitiminin faydaları saymakla bitmez! Siz de çocuğunuzun geleceğine böylesine değerli bir yatırım yapmak istiyorsanız hemen 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizimle iletişime geçip Sezen Sanat Gaziemir piyano kursunda piyano eğitimi almanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz!

Size yardımcı olmak için buradayız :)