SEZEN SANAT: İZMİR’DE PİYANO KURSU ARAYANLAR İÇİN KALİTELİ EĞİTİM UYGUN FİYATLAR İLE BURADA!

İzmir piyano kursları arasında uygun fiyatları, güler yüzlü eğitmen kadrosu, bol etkinlikli sosyal ortamları ile kendini ispat etmiş ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olan kurumumuzda piyano kursu almak bir ayrıcalık! Sezen Sanat Gaziemir piyano kursları ile tuşların büyüsüne kapılmanın tam zamanı!

İzmir’in en iyi piyano eğitmenlerinden oluşan eğitimci kadrosu ile ister kendiniz ister çocuğunuz için kaliteli piyano eğitimi almak istiyorsanız burası tam size göre!

piyano kursu izmir

Sezen Sanat Gaziemir Piyano Kursları ile Hayalinizdeki Parçaları Piyano’da Çalmanın Tam Zamanı!

Piyano kursu almak sabır ve disiplin gerektirmekdir. Düzenli eğitim almalı, dersler haricinde mutlaka çalışıp pratik yapmalısınız. Ancak bu şekilde kısa sürede piyano üzerinde parça çalmaya başlayabilir, piyano üzerindeki hakimiyetinizi geliştirebilirsiniz.

Ancak sizleri bu çekincelerden kurtarmak ve kendinizi denemek için fırsat yaratan bir uygulamamız var! Sezen Sanat Gaziemir piyano kursları bünyesinde verilen ücretsiz piyano kursu deneme ve tanışma derslerimiz sayesinde siz de piyano tuşlarının büyüsüne kapılmaya ilk adımı atabilirsiniz!

Sezen Sanat İzmir piyano kurslarında;

 • Uygun piyano kursu fiyatları
 • Kaliteli piyano eğitimi, kısa sürede öğrenme garantisi
 • Ücretsiz etüd imkanı 
 • Sosyal etkinlikler ve konserler sayesinde yepyeni ve sanat dolu bir çevre!
 • Kişiye özel müfredat ile eğlenceli ve öğretici piyano eğitimi!
 • Ücretsiz piyano kursu deneme ve tanışma dersleri sayesinde kendinizi test etme imkanı!
 • Haftanın 7 günü ücretsiz etüd imkanı!

ve çok daha fazlası İzmir piyano kurslarında sizleri bekliyor! Hemen şimdi Ücretsiz piyano kursu deneme dersleri almak ve piyano eğitimine başlamaya ilk adımı atmak için bizlere ulaşın!

piyano kursu izmir gaziemir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Piyano Kursu İzmir Gaziemir’de!

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı piyano eğitimi sayesinde kısa sürede piyano çalabilirsiniz!

Kurs içeriklerimiz;

 • Temel ve ileri seviye nota bilgisi
 • Teori ve pratik eğitim
 • Kişiye özel öğrenme programı
 • Piyano teknikleri
 • Piyano ile çalınabilecek klasik ve popüler parçalar

ve çok daha fazlası Sezen Sanat İzmir Gaziemir piyano kurslarında sizi bekliyor!

Çocuklar İçin Piyano Kursu İzmir Gaziemir’de!

gaziemir çocuklar için piyano kursu

Çocuklar için piyano eğitimi aldırmak onların geleceklerine altın değerinde bir yatırım yapmaktır. Zihinsel ve fiziksel becerilerini geliştirerek odaklanmalarını sağlar. Etkileri sadece eğitim başladığında değil yetişkinlik çağında görülür ve piyano kursu alan çocuk çok daha başarılı olmakla birlikte ruhsal olarakta oldukça sağlıklı olmaktadır.

 • Piyano ve Müzik Kursu Almanın Çocuk Gelişimindeki Önemi

Piyano eğitimi, çocukların kişisel gelişimi için oldukça faydalıdır. Piyano eğitimi sayesinde çocukların birden fazla şeyi aynı anda yapabilme ve düşünebilme kapasitesi gelişmektedir. Piyano eğitimi sırasında öğrenecekleri temel müzik bilgileri ve el becerileri sayesinde pratik zekaları oldukça gelişecektir ve bu durum aynı zamanda okuldaki derslerine de olumlu etki sağlayacaktır.

Müzik eğitimi alan ve piyano gibi önemli bir enstrüman çalmayı becerebilen çocuklarda özgüven gelişimi oldukça sağlıklı olacaktır ve bu durum yetişkinlik hayatlarını da olumlu etkileyecektir. Piyano ve müzik eğitimi almış çocuklar, yetişkinlik hayatlarında müziği bir kariyer olarak seçmeseler bile, küçük yaşta böylesine büyük bir beceri elde etmiş olmanın vereceği mutluluğu bir ömür boyu yaşayacaklardır.


İzmir Gaziemir Müzik Kursları ile Piyano Kursu Sizleri Bekliyor!

piyano kursu izmir gaziemir

Sıra bahsettiğimiz kriterlere uygun bir eğitim kurumu bulmaya geldiğinde her ebeveynin aklına aynı soru gelmektedir: çocuğum için en uygun ve makul fiyatlı müzik kursunu nereden bulabilirim?

Bu sorunun cevabını İzmir’de arıyorsanız, kurs merkezimiz sizleri cevap aramaktan kurtarmaya hazırdır. İzmir müzik kursları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gaziemir müzik kursları arasında oldukça iddialı olduğumuz müzik eğitimi kurumumuza, Gaziemir, Karabağlar, Buca, Balçova, Menderes, Ayrancılar, Torbalı, Tire gibi diğer ilçelerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gaziemir müzik kursu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir, dilerseniz müzik kurs merkezimize uğrayarak misafirimiz olabilirsiniz. Milli eğitim bakanlığı onaylı merkezimizin kişiye özel eğitim programları, sosyal etkinlikleri, esnek ders gün ve saatleri ve uygun fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmek için kapımız her zaman açıktır.


İzmir Gaziemir’de Piyano Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

izmir gaziemir piyano kursları

Günümüzde artık her yaşta ve statüdeki kişiler ister hobi edinme amaçlı ister profesyonel amaçlı piyano eğitimi görebilmektedir. Müziğin keyifli ve duygulu dünyası piyano tuşlarının ucunda sizlerin keşfini beklemektedir. Piyano eğitimi artık oldukça yaygın ve maliyet olarak makul olsa da her zaman dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle, özellikle çocuğunuz için aldıracağınız piyano eğitiminin, uzman ve işini sevgiyle yapan eğitmenler tarafından verildiğine özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Sektörde bu kadar yaygın müzik eğitimi veren kurumların bulunması, eğitim kalitesinin eşit ayarda olacağı anlamına gelmemektedir.

Çocuklara ilk defa müzik eğitimi verilirken, oldukça anlayışlı ve sabırlı olunmalı, verilen eğitim hem sevgi hem de disiplin çerçevesinde oluşturulmalıdır. Bir çocuğa piyano eğitimi verirken, onu bir robot gibi görüp hatalarına hoşgörü göstermeyen bir eğitim şekli ile elde edilecek tek sonuç maalesef söz konusu öğrencinin müzikten soğuması ve müzik yeteneğine olan özgüveninin kırılması olacaktır.

Bu sebeple piyano eğitimi veren eğitmenin, hem anlayışlı hem disiplinli ve aynı zamanda içinde çocuk sevgisi bulunan kişiler arasından seçmenizi önemle tavsiye etmekteyiz.


Piyano’nun Tarihi ve Tarihteki Önemi

piyano tarihi ve önemi

Piyano, kökeni çok eskilere dayanan bir enstrüman olarak bilinmektedir. Günümüzdeki haline ulaşana kadar birçok aşamadan geçerek evrilmiştir. Tarihinin her döneminde müziği oluşturan en önemli enstrümanların başında gelmiştir. Bu zamana kadar tanınan klasik müzik bestekarlarının çoğu ölümsüz eserlerini, bu enstrüman aracılığı ile oluşturmuşlardır. Bu sebeple klasik müzik içerisindeki yeri tartışmasız ki oldukça büyüktür.

Çocukların piyano kursu alarak yetişmesi, batı kültüründe her zaman önem verilen bir husus olmuştur. Eski zamanlarda özellikle Avrupa ülkelerinde ve Rusya’da bu kültür ailelerde yer edinmiştir. Piyano, hem keyifli vakit geçirmek hem de çocukların müzik eğitimi konusunda kendilerini geliştirebilmeleri için hemen her varlıklı hanede baş köşede yer edinmiştir. Piyano eğitimi aynı zamanda bir statü göstergesi olarak görülmüştür.

Piyano eğitiminin faydaları saymakla bitmez! Siz de çocuğunuzun geleceğine böylesine değerli bir yatırım yapmak istiyorsanız hemen 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizimle iletişime geçip Sezen Sanat Gaziemir piyano kursunda piyano eğitimi almanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz!

Open chat
Size yardımcı olmak için buradayız :)