SEZEN SANAT: İZMİR’DE ELEKTRO GİTAR KURSU ARAYANLARIN İLK TERCİHİ

   İzmir elektro gitar kursları arasında, profesyonel kadrosu, uygun fiyatları ve birbirinden eğlenceli sosyal etkinlikleri ile öne çıkan İzmir Gaziemir Sezen Sanat Müzik Kursu‘nun kapıları siz değerli misafirlerimiz için açık! Kaliteli bir elektro gitar eğitimi ile hayallerinizi daha fazla ertelemeyin! Elektro gitarın büyülü dünyasına davetlisiniz.

Sezen Sanat Gaziemir Elektro Gitar Kursları ile Hayalinizdeki Parçaları Çalmanın Tam Zamanı!

elektro gitar kursu izmir

Sevdiğiniz rock gruplarının parçalarını seslendirmek, dinlemeye doyamadığınız gitar sololarını kendi başınıza çalabilmek artık hayal değil. Gaziemir elektro gitar kursları ile Sezen Sanat, bu rüyayı gerçeğe dönüştürüyor. Siz de elinizde gitarınız ile sahnedeki yerinizi alıp spot ışıklarını kendinize çevirebilir ve kişisel gelişiminize sağlayacağınız bu katkının tarifsiz keyfini yaşayabilirsiniz.

Neden Sezen Sanat?

 • Uygun elektro gitar kursu fiyatları,
 • Kaliteli ve nitelikli elektro gitar eğitimi,
 • Kısa sürede öğrenme garantisi,
 • Haftanın 7 günü ücretsiz etüt imkanı, 
 • Sosyal etkinlikler ve konserler sayesinde yepyeni ve sanat dolu bir çevre,
 • Kişiye özel müfredatlar ile elektro gitar öğrenme ayrıcalığı,
 • Ücretsiz elektro gitar kursu deneme ve tanışma dersleri sayesinde kendinizi test etme imkanı.

ve çok daha fazlası Gaziemir müzik kurslarından Sezen Sanat’ta sizi bekliyor. Hemen ücretsiz elektro gitar kursu deneme derslerimize katılmak ve elektro gitar eğitiminize sağlam bir başlangıç yapmak için bize ulaşın.


elektro kursu izmir gaziemir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Elektro Gitar Kursu İzmir Gaziemir’de!

izmir elektro gitar dersi

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurumumuz Özel Sezen Sanat Müzik Kursu’nda elektro gitar dersinde ne öğreneceksiniz?

Elektro Gitar Kurs içeriklerimiz;

 • Temel ve ileri seviye nota bilgisi
 • Teorik ve pratik eğitim
 • Kişiye özel öğrenme programı
 • Elektro gitar teknikleri
 • Elektro gitar ile çalınabilecek popüler parçalar

ve çok daha fazlası elektro gitar dersi İzmir Gaziemir‘de sizi bekliyor.

Çocuklar İçin Elektro Gitar Kursu İzmir’de!

çocuklar için elektro gitar

Elektro gitar eğitimine yönlendirerek çocuğunuzun eğitimine yapacağınız bu katkı onun hayatında benzersiz bir ayrıcalık olacaktır. Çocuğunuzun da isteği ve dinlemekten hoşlandığı müzikler doğrultusunda ona bir enstrüman eğitimi aldırmak ebeveyn olarak yapabileceğiniz en güzel şeylerden biridir.

Peki elektro gitara başlama yaşı kaçtır? Elektro gitar çalmak için en erken yaş hangisidir? Bu soruya vereceğimiz cevap öğrenciden öğrenciye değişiklik gösterse de çocuğun fiziksel gelişiminin yeterli olması koşuluyla verebileceğimiz ortalama cevap sekiz dokuz yaşları olacaktır.

Çocukların herhangi bir enstrüman çalmaya başlaması için kas gelişimlerinin yeterli düzeye gelmiş olması gerekmektedir. El kol ve parmak koordinasyonlarının bir miktar gelişmiş olması gitar eğitimi için önemlidir. Çocuğun enstrümanı taşıyabilmesi, tellere basabilmesi gibi beceriler bu yaş ortalamasını belirlemede etkili olur.

Elektro Gitar Kursu İzmir ile Elektro Gitar Eğitimi Almaya Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

   İzmir elektro gitar dersi ararken birden fazla seçenekle karşılaşacaksınız. Günümüzde müzik eğitimi almak oldukça yaygınlaştı ve bu talep doğrultusunda da çok fazla müzik eğitimi veren kurum açılmaya başladı. Fakat bu kadar geniş bir yelpaze içinde doğru enstrüman eğitimi veren kursu bulmak ve nitelikli bir eğitim almak oldukça zorlaştı. Bu başlık altında kurs seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç maddeden bahsedeceğiz.

izmir gaziemir elektro gitar kursları

Öncelikle eğitim alacağınız kursun eğitmeni ile yüz yüze görüşüp tanışmanızı tavsiye ederiz. Mümkünse kısa bir deneme dersi ile öğretmenle öğrenci arasındaki anlaşabilme seviyesini değerlendirmeniz enstrüman eğitiminizin devamlılığı açısından belirleyici olabilir.

Alanında uzman ve bilgi birikimi bu enstrümanın eğitimini vermeye yeterli bir eğitmen ile çalışacağınızdan emin olun.

Görüştüğünüz kurslardaki eğitmenlerin “bu enstrümanı çalmaya uygun olup olmadığınızı değerlendirmek” adı altında hevesinizi ve inancınızı kırmalarına izin vermeyin.

Elektro gitar çalmaya başlamadan önce klasik gitar öğrenmeniz gerektiğini söyleyen kişilere inanmayın. Elektro gitar ve klasik gitar birbirinden farklı enstrümanlardır. Aynı aileye üye olmalarına rağmen teknikleri ve perde sayıları birbirinden farklıdır. Bu yüzden eğer öğrenmek istediğiniz enstrüman elektro gitar ise öncesinde klasik gitar eğitimi almak hem zaman hem de nakit kaybı olabilir. Buna gerek yoktur. Böyle bir durumla karşılaşırsanız kurumun veya kişinin elektro gitar dersi verme yeterliği olmadığı için sizi klasik gitar dersine ikna etmeye çalışabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

İzmir Gaziemir Müzik Kursları ile Elektro Gitar Kursu Sizleri Bekliyor!

kısa sürede elektro gitar çalmak

Sıra bahsettiğimiz kriterlere uygun bir eğitim kurumu bulmaya geldiğinde herkesin aklına aynı soru gelmektedir; “Hem uygun fiyatlı hem de nitelikli enstrüman eğitimine nasıl ulaşabilirim?”

Bu sorunun cevabını İzmir’de arıyorsanız, kurs merkezimiz sizi cevap aramaktan kurtarmaya hazır. İzmir müzik kursları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Gaziemir müzik kursları arasında oldukça iddialı olduğumuz kurumumuza, Gaziemir, Karabağlar, Buca, Balçova, Menderes, Ayrancılar, Torbalı, Tire gibi diğer ilçelerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

   Gaziemir müzik kursu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir, dilerseniz kurs merkezimize uğrayarak misafirimiz olabilirsiniz. Milli eğitim bakanlığı onaylı merkezimizin kişiye özel eğitim programları, sosyal etkinlikleri, esnek ders gün ve saatleri ve uygun fiyatları hakkında sizi bilgilendirmek için kapımız her zaman açıktır.

Siz de kısa sürede elektro gitar çalmak istiyorsanız Sezen Sanat İzmir Gaziemir elektro gitar kursları tam size göre! İzmir gitar kursu ücretsiz deneme dersi randevusu almak için hemen 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz!

Size yardımcı olmak için buradayız :)