SEZEN SANAT MÜZİK KURSU İLE ONLINE EĞİTİME İNTERAKTİF VE YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIM: ONLINE GİTAR KURSU

online gitar eğitimi

Son derece hızlı bir şekilde gelişen ve değişen günümüz dünyasında günlük alışkanlıklarımız, yaşam tarzımız ve rutinlerimiz de kontrolümüz dışında değişime uğruyor. Böyle bir değişim döngüsünün içerisinde olup geleneksel yöntemlere sıkı sıkıya bağlı kalmak Sezen Sanat’ın eğitime bakış açısı ile örtüşmüyor.  Biz de, özellikle pandemi süreci ile hayatımızda kalıcı bir yer edinen sanal dünyayı eğitim sürecimize dahil ettik. Elektro gitar, bas gitar, akustik gitar, klasik gitar hatta ukulele fark etmeksizin artık gitar dersiniz için onca yolu tepmeye ihtiyacınız yok! Sezen Sanat, online gitar dersinizi tek tıkla evlerinize getiriyor.

Online gitar kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için 0507 920 74 57 veya 0232 252 49 50 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

online gitar dersi

ONLINE GİTAR DERSLERİNİN İŞLENİŞİ


internetten gitar öğrenmek

Gitar derslerimiz Skype uygulaması aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Tüm yüz yüze derslerimizde olduğu gibi online derslerimiz de birebir olarak işlenmektedir. Birebir online derslerimiz sayesinde eğitmenlerimizin tüm ilgisi öğrencinin üzerindedir ve bu durum, derslerin ayrıntılı ve verimli işlenmesine olanak sağlar. Evde gitar öğrenmek için bilgisayarınız olmasına gerek yok! Derslerimize tablet ya da akıllı telefonunuz üzerinden de katılabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz ders esnasında sizinle paylaşmak istedikleri notaları hızlı ve kolay bir şekilde Skype uygulaması üzerinden gönderebilir. Skype uygulamasının bir diğer kolaylığı ise ekran paylaşma özelliği. Bu özellik, eğitmenlerimizin kendi ekranında görüntülediği notaları eş zamanlı olarak sizinle paylaşmasına ve nota üzerinde yapacağı işaretlemeleri anlık olarak takip etmenize olanak sağlar.

Eğitmenlerimiz ders günleri dışında yaptığınız çalışmaları aktif bir şekilde kontrol edebilmek için gerekli gördüğü koşullarda sizden görüntü ya da ses kaydı talep edebilir. Bu sayede yanlış çalışma ihtimalinizin önüne geçiyor ve yanlışlarınızı anında düzelterek öğrenme sürecinizi hızlandırıyoruz. Öte yandan yine eğitmenlerimiz gerekli gördüğü koşullarda çalışılan parçanın ya da çalışmanın ses ya da görüntü kaydını alarak sizinle paylaşabilir. Bu sayede sadece ders esnasında değil ders dışı çalışmalarınızda da yanınızda olmayı hedefliyoruz.

ONLINE GİTAR DERSLERİ İÇİN İNTERNET VE TEKNİK ALTYAPIMIZ

Müzik kursumuzda 100 mbps hızda Fiber internetimiz mevcuttur. Hızlı ve sorunsuz çalışan internet alt yapımız ile bağlantı kesintilerinin önüne geçiyoruz. İnternet hızımızı destekleyen güncel bilgisayarlarımız ile ders esnasında yaşanabilecek teknik aksaklıkları minimuma indirmek konusunda oldukça hassas davranıyoruz.

Öte yandan kurum ya da öğrenci kaynaklı herhangi bir teknik aksaklık nedeniyle işlenemeyen derslerin telafisini, öğrencilerimiz ile ortak bir şekilde belirlediğimiz alternatif bir gün ve saatte mutlaka gerçekleştiriyoruz.

ONLINE GİTAR KURSUNUN FAYDALARI  

online gitar kursu

Evde gitar çalmak istiyor fakat kursa gitmeye zaman bulamıyor da hijyen kaygısından dolayı cesaret edemiyorsanız online gitar kursları hem yol süresinden tasarruf etmeniz hem de tanımadığınız hiç kimseyle temas etmemeniz açısından tam size göre!


online gitar dersleri

 

 

  Online eğitimin saydığımız bu iki faydası dışında şunlardan da söz etmek mümkün. Online eğitim sayesinde her öğrenci kendi enstrümanının ve ders işleniş sürecinin sorumluluğunun farkında oluyor. Enstrümanını kendisi akort etmeyi öğrenmek zorunda kalıyor.

Bunun dışında, yaptığı herhangi bir yanlışta eğitmeni öğrenciye fiziksel olarak temas ederek onu düzeltemeyeceği için öğrenci kendi yanlışlarını daha hızlı fark etmek ve bunlarla baş etmek zorunda kalıyor. Bu durum öğrencide daha kalıcı bir öğrenmenin gerçekleşmesine sebep oluyor.

 


Öte yandan;

  • Yol süresinden tasarruf,
  • Evinizin konforunda gitar kursu alma imkanı,
  • Her seviyeye uygun ders müfredatı,
  • Kişiye özel ayarlanan esnek ders programı,
  • İnteraktif ve dolu dolu işlenen bir ders,
  • Haftalık çalışmaların ders günleri dışında kontrol edilebilmesi,

gibi artıları da mevcut.

   Gitar kursu online derslerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz gitar deneme derslerimize katılmak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bizi arayın!

Ayrıca İzmir’de yaşanlar için yüzyüze gitar derslerimiz de mevcut. Yüzyüze gitar derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi için; Gitar Kursu İzmir

Size yardımcı olmak için buradayız :)