SEZEN SANAT MÜZİK KURSU İLE ONLINE EĞİTİME İNTERAKTİF VE YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIM: ONLINE PİYANO KURSU

online piyano eğitimi

   Kuruluşundan itibaren müzik eğitiminde standartların dışında bir çizgiyi takip etmeyi amaç edinmiş Sezen Sanat Müzik Kursu, teknolojinin gelişimi ve pandemi süreci ile beraber hayatımızda iyice yer edinen sanal dünyayı eğitim yaklaşımlarına dahil ediyor. Şehir ya da ülke fark etmeksizin genç, dinamik ve alanında uzman eğitmen kadromuz online piyano dersiniz için evinize, ekranlarınıza geliyor.

Online piyano kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için 0507 920 74 57 veya 0232 252 49 50 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

online piyano dersi

ONLINE PİYANO DERSLERİNİN İŞLENİŞİ


online piyano kursları   Online piyano kurslarımız Skype uygulaması üzerinden sürdürülmektedir. Derslerimize katılmak için bilgisayarınızın olmasına gerek yok! Tablet ya da akıllı telefonunuz aracılığıyla da piyano dersinizi alabilirsiniz. Derslerimiz, güler yüzlü eğitmenlerimiz tarafından kişiye özel ve birebir olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede evde piyano öğrenmek bir arkadaşınızla görüntülü konuşmaktan farksız olacaktır. Kendi evinizin rahatlığında piyano çalmak için tek ihtiyacınız olan kendinize ait bir enstrüman.

Derslerimizde kurumumuz eğitmenleri tarafından hazırlanmış Piyano Metodu takip edilir. Bu metot, online kayıt olan öğrencilerimize PDF halinde ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Skype uygulamasının sunduğu kolaylıklardan biri olan ekran paylaşımı özelliği sayesinde eğitmenlerimiz ders esnasında kendi ekranlarında görüntüledikleri notaları eşzamanlı olarak öğrenciyle paylaşabilir. Bu sayede eğitmen ve öğrenci aynı anda aynı notayı görüntüleyebilirler.

Ders haricinde haftalık çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla eğitmenlerimiz gerekli gördüğü koşullarda öğrencileriyle Skype üzerinden video veya ses kaydı paylaşabilir.

Aynı zamanda yanlış çalışmayı önlemek amacıyla, eğitmenlerimiz yine gerekli gördüğü koşullarda öğrencilerimizden de düzenli ses ya da video kaydı talep edebilir. Bu sayede yanlış çalışma riskinin önüne geçip zamandan tasarruf etmenizi ve daha hızlı ilerlemenizi hedefliyoruz.

ONLINE PİYANO DERSİ İÇİN İNTERNET VE TEKNİK ALTYAPIMIZ

Kurumumuzda 100 mbps Fiber internetimiz mevcuttur. Güncel ve stabil çalışan bilgisayarlarımızla da internet hızımızı destekliyor ve bağlantı kesintilerini minimuma indiriyoruz.

Yine de öğrenci ya da kurum kaynaklı herhangi bir teknik aksaklık ya da bağlantı kesintisi nedeniyle dersin işlenişinde sorun yaşanırsa, işlenemeyen dersin telafisini kurum ve öğrencinin ortak belirlediği bir gün ve saatte mutlaka yapıyoruz.

ONLINE PİYANO KURSUNUN FAYDALARI

  online piyano eğitimleri Online piyano kurslarımız hakkında sizi telefon üzerinden bilgilendirmek ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için sabırsızlansak da yazımızda da kısaca bahsetmek isteriz. Online piyano dersleri için 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Öncelikle online ders esnasında eğitmenin öğrencinin yanında bulunamaması başlarda öğrenciye güvensizlik hissi verse de bunun geçici olduğunu belirtmek isteriz. Online derslerde öğrenci evde yalnız olduğu için doğru çalmak konusunda daha çok kendisi mücadele etmek zorunda kalır. Öğretmeni, öğrencinin parmaklarını alıp doğru tuşun üzerine yerleştiremeyeceği için öğrenci bunu kendisi yapmak zorunda kalır ve bu sayede daha kalıcı bir öğrenme gerçekleşir.

Öte yandan öğretmeni eş zamanlı olarak öğrenciye tempo tutamayabileceği için öğrenci metronom kullanmayı öğrenir ve ritim duygusu doğal yollarla gelişir. Bu sayede nota sürelerini yardım almadan tanımaya ve hissetmeye başlar.

evde piyano öğrenmek

Bunun dışında şu gibi ufak tefek faydalarını da saymadan geçmeyelim;

  • Evinizin ve kendi enstrümanınızın rahatlığında ders alma imkanı,
  • Kişiye özel ayarlanan esnek ders programı,
  • Her seviyeye uygun ders müfredatı,
  • Eğitmenlerimiz tarafından düzenli olarak haftalık çalışmaların kontrol edilebilmesi,
  • Ders kaynaklarına kolay ulaşım,
  • Yol süresinden tasarruf.

Piyano öğrenmek istiyor ama hala kafanızdaki sorulara cevap bulamadığınızı düşünüyorsanız bizi arayın! Sizi online piyano dersi ücretlerimiz hakkında bilgilendirmek ve ücretsiz online piyano deneme derslerimize dahil etmek için sabırsızlanıyoruz!

Ayrıca İzmir’de yaşayanlar için yüzyüze piyano kurslarımız da mevcut. Yüzyüze piyano derslerimiz hakkında bilgi almak için; Piyano Kursu İzmir

Size yardımcı olmak için buradayız :)