SEZEN SANAT MÜZİK KURSU İLE ONLINE EĞİTİME İNTERAKTİF VE YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIM: ONLINE KEMAN KURSU

online keman eğitimi

Her şeyin hızlandığı, gelişen ve değişen dünyamızda enstrüman eğitiminin de daha pratik hale gelmesi çok uzak bir ihtimal sayılmaz. Sezen Sanat da bu değişimi yakından takip ediyor ve online keman dersini evinize getiriyor. Keman derslerimize katılmak için nerede yaşadığınız hiç önemli değil. Dünya çapında birçok şehirden ve ülkeden öğrenci ile çalışıyoruz.

Online keman kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak ve online keman deneme dersleri için 0507 920 74 57 veya 0232 252 49 50 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz!

online keman dersi

ONLINE KEMAN DERSLERİNİN İŞLENİŞİ


online keman kursları   Online keman derslerimiz Skype uygulaması üzerinden işlenmektedir. Keman dersimiz diğer tüm yüz yüze derslerimizde olduğu gibi birebir ve özel olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede alanında uzman, konservatuar mezunu eğitmenlerimizin yoğun ilgisiyle öğrenme sürecinizi daha verimli hale getirmeyi hedefliyoruz.

   Uzaktan keman dersi almak için bilgisayarınız olmasına gerek yok. Tablet ya da akıllı telefon üzerinden derslerimize katılabilirsiniz.

Online keman kursunuz süresince derslerinizde, kurumumuz eğitmenlerinin hazırladığı Keman Metodu takip edilecektir. Bu metodu edinmek için ise tek yapmanız gereken kayıt olmak! Sezen Sanat Keman Metodumuz online kayıt olan öğrencilerimize PDF haline ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Kurumumuz eğitmenleri, öğrencilerimizin gelişimini yakından takip etmek konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Bu sebeple eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ders günleri dışında yaptığı haftalık çalışmaların görüntü ya da ses kaydını talep edebilir. Aynı şekilde eğitmenlerimiz, kendilerinin uygun gördüğü durumlarda çalışılan etüt ya da eserin ses ya da görüntü kaydını öğrencilerimize Skype aracılığı ile iletebilir. Bu sayede öğrencilerimizin haftalık çalışmalarında hata yapma riskini minimuma indirerek öğrenme süreçlerini hızlandırıyoruz.

ONLINE KEMAN DERSLERİMİZ İÇİN İNTERNET VE TEKNİK ALTYAPIMIZ

evde keman dersi

Sanat merkezimizde 100 mbps Fiber hızda internet alt yapımız mevcuttur. Aynı zamanda internet hızımı desteklemek amaçlı stabil çalışan güncel bilgisayarlarımız ile teknik aksaklıkları minimuma indiriyoruz.

Öte yandan kurum ya da öğrenci kaynaklı herhangi bir bağlantı kopukluğu ya da teknik aksaklık sebebi ile dersin işlenememesi durumunda işlenemeyen dersin telafisini öğrenci ve kurumun ortak belirlediği bir gün ve saatte mutlaka yapıyoruz. Böylece internet kaynaklı mağduriyetlerin önüne geçiyor ve eğitiminizin aksamaması konusunda hassas davranıyoruz.

ONLINE KEMAN KURSUNUN FAYDALARI

online keman kursu

Online keman eğitiminin faydaları arasında ilk sıraya öğrencinin kendi enstrümanı ve dersin işlenişi konusunda sorumluluk sahibi olabilmesini koyabiliriz. Öğretmen tarafından müdahalenin az olduğu online derslerde öğrenci en başta kendi enstrümanını akort etmeyi öğrenmek zorundadır. Ve başlangıçta amatör bir müzisyenin kendi enstrümanını akort edebilmesi onun enstrüman eğitimine bir sıfır önde başlaması anlamına gelir.

Öte yandan uzaktan derslerde eğitmenin öğrencinin parmaklarını tutup doğru konuma yerleştirme imkanı bulunmamasından dolayı öğrenci keman üzerinde parmaklarının konumunu eğitmeninin talimatları doğrultusunda kendisi belirleyebilmek zorunda kalır ve bu durum daha kalıcı bir öğrenmenin gerçekleşmesinin yolunu açar.

 


Saydığımız bu başlıca faydalarının dışında online keman kursu için şunlardan da söz etmek gerekir;

  • Kişiye göre planlanabilen esnek ders programı,
  • Ders kaynaklarına kolay erişim,
  • Her yaşa ve seviyeye uygun müfredat,
  • Evinizin rahatlığında enstrüman öğrenme imkanı,
  • Yol süresinden tasarruf,
  • Haftalık çalışmaların eğitmenlerimiz tarafından aktif olarak kontrol edilebilmesi.

Kendi evinizin konforunda keman kursu almak aslında bu kadar kolay! Siz de online keman dersi almak istiyor fakat kafanızdaki soru işaretlerini gideremiyorsanız bizi arayın! Sizi online keman dersi fiyatlarımız ve ücretsiz online keman deneme derslerimiz hakkında bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz.

Hala kafanızda soru işaretleri varsa online keman dersi ücretlerimizi öğrenmek ve ücretsiz keman deneme derslerimizden faydalanmak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bizi arayın!

Ayrıca İzmir’de yaşanlar için yüzyüze keman derslerimiz de mevcut. Yüzyüze yan flüt derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi için; Keman Kursu İzmir

Size yardımcı olmak için buradayız :)