SEZEN SANAT: İZMİR GAZİEMİR’DE BATERİ KURSU ARAYANLARIN İLK TERCİHİ

İzmir bateri kursu ile siz de ritimler arasında dans etmeye, bu havalı enstrümanı çalmaya hazır mısınız? Kendinizi hazır hissediyorsanız çok doğru adrestesiniz! Sezen Sanat İzmir Gaziemir bateri kursları ile ritim çalgılarının en havalısını öğrenin! Dinlerken içinizi kıpır kıpır eden ritimleri öğrenmek ve bunları sevdiğiniz şarkılara bateri ile eşlik etmek mükkemmel bir duygu olacak! Sezen Sanat bateri kursu İzmir ile bu hayallerinize kavuşmanın tam zamanı!

bateri kursu izmir

Sezen Sanat Gaziemir Bateri Kursları ile Kısa Sürede Bateri Çalmak Mümkün!

Bateri dediğimiz müzik aletine geleneksel adı olan davul ile de seslenebiliriz, davul seti ve davul kiti de denebilir. Bateri çok yönlü bir müzik aletidir. Ritim kulağı ve bateri çalma hevesinizin olması yeterlidir. Çocuklarda bir yaş sınırımız olmamakla birlikte kas gelişimlerinin boyutuna bakarak bateri için erken olup olmadığını bateri kursu İzmir’deki profesyonel hocalarımızın değerlendirmesine bırakmanızı öneririz. İzmir müzik kursları içerisinde araştırma yaptığınızda İzmir Gaziemir bateri eğitimi veren yerler arasında bizim kursumuzun farkını göreceksiniz.

Siz de bateri kursu alarak kısa sürede bateri çalmak istiyorsanız, grupların en havalı enstrümanını öğrenmek istiyorsanız İzmir bateri kurslarımız tam size göre!

Bateri çalmak isteyen herkesin ilk tericihi olan Sezen Sanat bateri kursu Gaziemir ile uygun fiyata ve kısa sürede ritimler arasında dolaşarak bateri çalın!

 • İzmir’de uygun fiyatlı bateri kursları arasında yer alan Sezen Sanat Müzik Kursu, uygun fiyat ve kaliteli eğitimi birleştiriyor!
 • Kısa sürede davul çalmak isteyen herkes burada! Nota ile bateri çalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
 • Konserler, sosyal etkinlikler ve çok daha fazlası İzmir Gaziemir bateri kurslarında sizi bekliyor!
 • Güler yüzlü ve uzman eğitmen kadrosu ile bateri kursu almak çok eğlenceli!
 • Bateri dersleri sıkıcı olmaktan çıkıyor! Kişiye özel müfredat ile İzmir bateri dersleri sizlere sevdiğiniz şarkıları çalma imkanı sunuyor!
 • İzmir ücretsiz bateri deneme dersleri ile kendinizi test etme imkanı!
 • İster online ister yüz yüze! Online bateri dersleri almak isterseniz online, yüzyüze bateri dersleri almak isterseniz yüzyüze eğitim alma imkanı!

ve çok daha fazlası İzmir Gaziemir bateri kursunda sizleri bekliyor!

İzmir bateri kursları ücretsiz deneme dersi randevusu almak için;

bateri kursu izmir gaziemir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bateri Kursları İzmir Gaziemir’de!

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bateri eğitimleri Sezen Sanat Gaziemir bateri kurslarında sizi bekliyor!

Kurs içeriklerimiz;

 • Temel ve ileri seviye nota bilgisi
 • Teori ve pratik eğitim
 • Kişiye özel öğrenme programı
 • Bateri teknikleri
 • Bateri üzerinde çalınabilecek şarkılar

ve çok daha fazlası Sezen Sanat Müzik Kursu’nda sizleri bekliyor!

Çocuklar İçin Bateri Kursu İzmir Gaziemir’de!

izmir çocuklar için bateri kursu

Çocuklar için bateri kursu aldırmak onların beyin gelişimini desteklemekle birlikte ritim duygularını çok fazla şekilde geliştirecektir. Ruhsal ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan bateri eğitimi çocuğunuzun stresten uzak bir eğitim almasını sağlayacaktır.

Büyüme çağındaki çocuklar için bateri kursunu önemle tavsiye ederiz. Gelişme çağındaki gençlerimizi de bateri kursumuza davet etmekteyiz. Bateri sistematik gelişim sağlayabilecek çok fonksiyonlu bir müzik aletidir. Koordinasyonu ve zekayla bağlantılı becerileri çalıştırdığı için dikkat ve algı seviyesi daha yüksek, strese daha dayanıklı, çoklu düşünme yeteneği gelişmiş bireyler yetiştirmemizde etkili bir müzik aletidir. Bu açıklama neden bateri eğitimi almalıyım sorusunu net olarak açıklamaktadır.

Çocuklarınızın dikkat dağıtıcı birçok elektronik oyuncaktan dolayı eğitim hayatında sorun yaşadığını düşünüyorsanız bateri kursu Gaziemir’e sizleri davet ediyoruz. Baterinin el, kol, beyin koordinasyonun katkılarını sizlere gösterelim. Daha dikkatli, akademik açıdan daha başarılı ve kişisel açıdan daha disiplinli gençler yetiştirmek için baterinin kanıtlanmış tedavi edici gücünü sizlere gösterelim. Öyle ki sadece yüzeysel dikkat sorunlarında değil, tanı konmuş hiper aktivite ve konsantrasyon bozukluklarında, sistematik düşünce eksikliğinde dahi sonuç mutluluk verici olacaktır.

Bateri çalmanın eğlenceli ve rahatlatan deşarj olmanızı sağlayan etkisini mutlaka deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Eğer İzmir bateri kursları arayışınız varsa biz buradayız. Sizi misafir etmekten mutluluk duyarız. Randevu alırsanız sizinle bateri denemesi yapabiliriz.

İzmir bateri kursları arasında kendini ispat etmiş bir kurum olan Sezen Sanat Müzik Kursu İzmir Gaziemir Bateri Kursları güler yüzlü ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile sizleri bekliyor!


Bateri Eğitiminin Faydaları

izmir gaziemir bateri kursları

Ellerinizi ve kollarınızı ve ayaklarınızı, daha hızlı daha ritmik daha kontrollü kullanmaya çalışırken vücut gelişiminde ve beyin vücut koordinasyonun da olumlu gelişme yaratacaktır. Bu sebeple bateri çalışmasını tüm bireylere öneririz. Hem stres atmak hem de kişisel gelişim sağlamak adına bateri ile yaşayacağınız bu muhteşem tecrübe ile kendinizi daha iyi ifade edebileceğinizden eminiz.

Bateriyi çalarken tüm vücudunuzu kullanırsınız, her iki el ve ayaklarınızı kullanabilmeniz için de oturma şeklinizin doğru olması gerekmektedir. Daha ilk aşama da vücudunuza doğru durmayı öğreten bateri çalışması devamında sizdeki tüm yaratıcılığı ortaya çıkaracaktır.


Bateri Hakkında Bilgiler

izmir bateri dersleri

Bateri de temel olarak 5 davul ve 3 zil vardır. En büyük davula bir pedal bağlıdır ve sağ ayağınız ile kontrol edersiniz, sol ayağınızda zillerden birini kontrol etmektedir.

Davullar; trampet,

Alto davullar ; tom1, tom2

Yer davulu; bas tom tom

Bas davul; cross (kick)

Ziller; Hi-hat, crash ve ride.

Peki ya akustik bateri mi dijital bateri mi? İşte cevabı bu yazımızda; akustik bateri mi dijital bateri mi

Doğru hızı tutturup 4 uzvunuzu da aynı anda farklı şekillerde kullanmak hiç de kolay bir iş değildir. Bu yüzden ulaşacağınız sonuç etkili olacaktır. Güzel olan hiçbir şeye kolay ulaşılmadığını da bu müzik aleti ile bir kez daha öğreneceksiniz. Bateriyi çalmak için kullandığımız sopaların adı bagettir. Müzik türüne göre bagetin kalınlığı dolayısıyla ismi de değişiklik gösterir, bagetiniz fırça ya da tokmağa dönüşebilir. İlk altı ay evde bagetlerinizin kullanımına alışmanız yeterlidir. Gaziemir bateri kursları içinde bulunan baterimizi de etüt için uygun olduğu her zaman kullanabilirsiniz. Gaziemir müzik kursları içerisinde bizi tercih ederek bateri çalışmaya başladığınızda vazgeçmeyeceğinize ve kendinize bir tane satın alacağınıza eminiz. Bunu sağlamak için size gereken tüm eğitimi vereceğimizden emin olun.

Bateri kursumuza büyük, küçük, genç, yaşlı, erkek, kadın, profesyonel hedefi olan, amatörce ilgilenen herkesi bekleriz. Bateri kursu fiyatlarından korkmanıza hiç gerek yok. Uygun fiyatlarımız sayesinde öğrenme garantisi vermemiz kolaylaşmaktadır. Bateri çalışması için karşılıklı oturup size ve bize uygun esnek ders gün ve saatleri belirleyebiliriz, kişiye özel eğitim programı hazırlayabiliriz. Ücretsiz etüd imkanımız ve sosyal etkinliklerimiz de neden bizi tercih ettiğinizi açıklamaktadır. Bateri kursu hakkında merak edilenler için bizi arayabilir veya kursumuza gelebilirsiniz.

Yorgun ve yoğun bir haftanın ardından bagetleri ellerinize alıp davullara vurmaya başladığınızda ne kadar etkili bir terapinin içerisinde olduğunuzu fark edeceksiniz. Giderek artan tempo ve yüksek müzik eşliğinde baterinin size sağlayacağı huzura alışacaksınız. Başladığınızda artık siz bu müzik aletini bırakmak istemeyeceksiniz. Sizleri de müzik dünyasına kazandırmaya sebep olmak en büyük hedefimizdir!

Ücretsiz deneme ve tanışma derslerimiz için hemen 0507 920 74 57 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 

Size yardımcı olmak için buradayız :)