İZMİR GAZİEMİR MÜZİK KURSLARI ARASINDA YENİLİKÇİ EĞİTİM SİSTEMİ VE UZMAN KADROSU İLE

SEZEN SANAT

Çocuğunuzun kişisel gelişimine bir enstrüman eğitimi ile katkıda bulunmak ya da yıllardır hayalini kurduğunuz enstrümanı öğrenmeye  başlayarak kendiniz için bir şeyler yapmanın tam zamanı!

İzmir müzik kursları arasında Sezen Sanat, yaş ayrımı gözetmeksizin her  yaşa ve seviyeye uygun müzik eğitimleri ile Gaziemir’de.

Tamamı, üniversitelerin konservatuar ya da müzik eğitimi bölümlerinden mezun genç, dinamik ve alanında uzman eğitmen kadromuz ile sizi hayallerinize bir adım yaklaştırıyoruz. Birebir özel olarak işlenen derslerimiz sayesinde ders verimliliğini maksimum seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

izmir müzik kursları

Ders günleri dışındaki ödev takip sistemimiz ve ücretsiz etüt imkanımız sayesinde öğrenme sürecinizi hızlandırmayı ve hataları minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

İster çocuğuna enstrüman eğitimi aldırmak isteyen bir ebeveyn, ister kendiniz için hobi amaçlı enstrüman öğrenmek isteyen bir yetişkin, ister müzik eğitimini profesyonel eğitime dönüştürmek isteyen bir öğrenci olun.

Kendi seviyenize uygun ve hedeflerinize yönelik eğitimlerimiz ile Gaziemir müzik kursları arasında siz de aradığınızı Sezen Sanat’ta bulacaksınız. Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

İZMİR GAZİEMİR MÜZİK KURSUNDA EĞİTİMLERİMİZ

PİYANO EĞİTİMİ

“Enstrümanların atası” olarak anılan piyano, müzik eğitimine adım atmak için en iyi seçeneklerden birisi. Her yaş grubuna, seviyeye ve amaca uygun olarak özelleştirilebilen ders müfredatlarımız ile siz de hızlıca piyano öğrenebilirsiniz.

Piyano eğitimi, 5 yaşından itibaren her yaş grubu için uygundur. Piyanoya başlamak için en erken yaş 5 yaştır fakat herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

Piyano kursları nota eğitimi ve teorik eğitim temel alınarak sürdürülmektedir. Küçük yaştaki başlangıç seviye öğrencilerimiz için kurumumuz eğitmenleri tarafından hazırlanan Sezen Sanat Piyano Müfredatı takip edilmektedir.

Aynı zamanda yoğun çalışanlar, sağlık ve hijyen konusunda tereddütleri olanlar ya da sadece evinin rahatlığında piyano öğrenmek isteyenler için online ders seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Birebir özel piyano eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için şu yazımıza piyano kursu İzmir , birebir özel online piyano eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için de şu yazımıza online piyano dersleri göz atabilirsiniz. Bizimle görüşmek ya da randevu almak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

KEMAN EĞİTİMİ

Yaylı çalgıların arasında başrolde olan bu güzel sesli solo enstrümanı dinlemek de öğrenmek de çok keyifli. Perdesiz bir enstrüman olması sebebi ile müzikal algınızı ciddi anlamda geliştirerek müzikal gelişiminize katkı sağlayacak bu enstrümanı öğrenmeye başlamak için daha fazla beklemeyin!

Keman eğitimine en erken 7 yaşında başlanıp herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Keman eğitimi alacak olan küçük yaştaki öğrencinin biraz da olsa okumaya başlamış olması ve kemanı taşıyıp parmaklarını aktif olarak kullanabilecek fiziksel gelişimini tamamlamış olması beklenmektedir.

Eğer çocuğunuzun bu yeterlikleri sağladığından emin değilseniz ve karar veremiyorsanız sizin yerinize eğitmenlerimiz, ücretsiz deneme derslerimiz sayesinde öğrencinizin durumu hakkında size bilgi verebilir. Ücretsiz deneme dersi randevusu almak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. bize ulaşabilirsiniz.

Derslerimizde nota eğitimi temel alınmaktadır. Nota ve teori destekli eğitim sürecimiz sayesinde enstrümanınızı çalarken müziğin dilini öğreneceksiniz. Başlangıç seviye eğitimlerimizde eğitmenlerimizin uygun gördüğü durumlarda, kurumumuz eğitmenleri tarafından hazırlanan Sezen Sanat Keman Müfredatı takip edilmektedir.

Aynı zamanda online ders seçeneğimiz de bulunmaktadır. Birebir yüz yüze keman derslerimiz hakkında bilgi almak için şu yazımıza keman kursu İzmir. , birebir online keman derslerimiz hakkında bilgi almak için de şu yazımıza online keman eğitimi göz atabilirsiniz.

YAN FLÜT EĞİTİMİ

Büyüleyici sesi ile dinleyenleri hayran bırakan bu güzel ve zarif nefesli enstrümanı çalabiliyor olmak büyük ayrıcalık. Siz de hayallerinizi ertelemeyin ve yan flüt eğitimine bir adım atın.

   Yan flüt öğrenmek için herhangi bir yaş kısıtlamaması bulunmamakla beraber en erken başlama yaşı 8-9 olarak kabul edilebilir. Tabii ki bu öğrencinin fiziksel yapısı ve akciğer gelişimi ile doğru orantılı bir durumdur.

izmir yan flüt kursları

Flütü uzun süre taşıyabilecek ve üfleyebilecek kas ve nefes gelişimine sahip olan öğrencilerimiz için bu yaş 7’ye kadar düşebilir. Yan flüt eğitimine başlayacak olan öğrencinin okuma yazmayı öğrenmiş olması önemli bir kıstastır.

Öğrencinizin bu gereklilikleri karşılayıp karşılamadığı konusunda bize danışabilir ve çocuğunuz hakkında bir eğitmen görüşü alabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Enstrüman eğitimlerimizin tamamı müzik teorisi ve nota bilgisi destekli olarak sürdürülmektedir.

Başlangıç seviye öğrencilerimizin eğitimlerinde, kurumumuz eğitmenleri tarafından hazırlanan Sezen Sanat Yan Flüt Müfredatı takip edilmektedir.

Aynı zamanda pandemi koşulları sebebiyle nefesli bir enstrüman çalmak konusunda kaygılarınız var ise online eğitim seçeneğimizi de değerlendirebilirsiniz.

Online yan flüt derslerimiz hakkında bilgi almak için şu yazımıza  online yan flüt eğitimi  göz atabilirsiniz. Yüz yüze eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için de şu yazımıza yan flüt kursu İzmir göz atabilirsiniz. 

Ayrıca online yan flüt dersleri için bir youtube kanalımız da mevcut. Youtube kanalımıza gitmek için; Müzik Mutfağı

GİTAR EĞİTİMİ

Gitar eğitimlerimiz;

  • Klasik gitar kursu,
  • Akustik gitar kursu,
  • Elektro gitar kursu,
  • Bas gitar kursu,
  • Ukulele kursu

olmak üzere beş kategoriye ayrılmaktadır. Dinlemekten hoşlandığınız ve icra etmek istediğiniz müzik tarzı doğrultusunda bu kategorilerden birine sizi yönlendiriyoruz. Elektro gitar ya da bas gitar eğitimi almak için önce klasik gitar ile başlamanıza gerek yoktur. Doğrudan, çalmak istediğiniz gitar türü ile başlanabilir.

9 ila 10 yaşları gitar eğitimine başlanabilecek en erken yaş olarak kabul edilebilir. Öte yandan herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Kurumumuz her yaşa ve seviyeye uygun eğitim vermektedir.

izmir gitar kursları

Eğitim sürecimiz, ilerlemek istediğiniz tarzda ve talebiniz doğrultusunda sürdürülmektedir. Birebir özel olarak işlenen derslerimiz sayesinde hedeflerinize ulaşmanız doğrultusunda verimi üst seviyede tutuyoruz. Birebir özel gitar derslerimiz hakkında bilgi almak için gitar kursu İzmir  yazımıza göz atabilirsiniz.

Aynı zamanda online eğitim seçeneğimiz de mevcuttur. Birebir online gitar derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak için de şu yazımıza online gitar kursu göz atabilirsiniz. Ayrıca daha fazla bilgi için bize 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

BATERİ EĞİTİMİ

Rock müzkten pop müziğe, latinden caza pek çok müziğe eşlik edebilmesi özelliği ile oldukça geniş bir çalışma alanı olan bu ritim enstrümanı, öğrenirken beynin farklı bölümlerini aynı anda çalıştırarak kişisel gelişime katkı sağlaması ile biliniyor.

Çocukların sosyal ve akademik hayatlarında başarılı olmalarını sağlayan bu enstrümana en erken başlama yaşı 9-10 olarak kabul edilebilir. Fakat bu durum, çocuğun fiziksel yapısıyla ve kol-bacak senkronizasyonunu sağlıklı bir şekilde yerine getirebilecek zihinsel gelişimini tamamlamış olmasıyla doğru orantılı olarak 7-8 yaşa kadar inebiliyor. Bateri öğrenmek için herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

izmir bateri kursları

Birebir özel bateri derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için şu yazımıza bateri kursu İzmir göz atabilirsiniz.

Aynı zamanda evden bateri öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için online eğitim seçeneklerimiz de mevcuttur. Birebir online bateri derslerimiz hakkında bilgi almak için de şu yazımıza online bateri dersleri göz atabilirsiniz.

ÇELLO EĞİTİMİ

Yaylı çalgılar ailesinin en havalı enstrümanlarından biri olan bu güzel sesli enstrüman, kendisini dinleyenleri hayran bırakıyor. Siz de çellonun sesiyle büyüleniyor ve çello öğrenmek istiyorsanız geç kalmadan bizi arayın! 0507 920 74 57

Çello için en erken başlama yaşı 8 ila 9 olarak kabul edilebilir. Oldukça büyük ve fiziksel yeterlik gerektiren bu çalgı için, öğrencinin fiziksel gelişimini tellere kuvvetlice basabilecek ve uzun süre yay çekebilecek oranda tamamlamış olması beklenir. Çello öğrenmek için herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

izmir çello kursları

Klasik müzikteki önemli görevi ve çeşitli popüler parçalardaki kulak dolduran sesi ile çello öğrenmek büyük bir keyif. Aynı zamanda perdesiz bir enstrüman olması özelliği ile müzikal algıyı oldukça geliştirdiği de bir gerçek.

Birebir özel çello derslerimiz hakkında bilgi almak için şu yazımıza çello kursu İzmir göz atabilirsiniz.

Aynı zamanda yoğun çalışanlar veya pandemi koşullarından dolayı tereddütleri olanlar için online ders seçeneklerimiz de mevcut. Online çello derslerimiz hakkında bilgi almak için de şu yazımıza online çello kursları göz atabilirsiniz.

BAĞLAMA EĞİTİMİ

Türk müziğinin en popüler ve vazgeçilmez çalgılarının başında gelen bağlama, yediden yetmişe her nesle ve kitleye hitap ediyor. Siz de bağlama öğrenmek istiyorsanız ücretsiz deneme derslerimizden faydalanmak ve randevu almak için bizi arayın! 0507 920 74 57

Bağlama öğrenmeye başlamak için çocuklarda tellere basabilecek ve bağlamayı taşıyabilecek fiziksel yeterliğini tamamlamış olması beklenmektedir. Her hangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

izmir saz kursları

Derslerimiz birebir özel olarak işlenmektedir. Bu sayede ders süremizin tamamını tek bir öğrenciye ayırabiliyor ve öğrenme sürecinin olabildiğince verimli geçmesi için çabalıyoruz.

Bağlama derslerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için şu yazımıza bağlama kursu İzmir göz atabilirsiniz. Aynı zamanda online eğitim seçeneklerimizden faydalanmak ve online bağlama dersleri hakkında bilgi almak için de şu yazımıza online bağlama dersleri göz atabilirsiniz.

ŞAN EĞİTİMİ

Şarkı söylemek her zaman sizin için bir tutku olduysa artık evde, duşta, veya yalnız başınıza şarkı söylemeyi bırakın.

Siz de sesinizi duyurmak ve sevdiğiniz şarkıları söylerken dinletmek istiyorsanız şan derslerimizden faydalanmak için 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Ses ve şarkı söyleme eğitiminizde size destek olmak için sabırsızlanıyoruz.

izmir şan kursları

Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi şan derslerimiz de birebir özel olarak işlenmektedir. Ses eğitiminiz piyano destekli olarak sürdürülmektedir. Ses egzersizleri ile başlanıp sevdiğiniz tarzda parçalar ile zenginleştirilerek devam etmektedir.

Şarkı söyleme eğitimimiz sayesinde siz de sesinizin sınırlarını keşfedin! Şan eğitimimiz hakkında daha fazla bilgi almak için şu yazımıza şan dersi İzmir göz atabilirsiniz.

SANAT OKULLARINA HAZIRLIK KURSLARI İZMİR

Müziği hayatınızda kalıcı hale getirmek ve bu  alanda profesyonelleşerek kariyer planlarınıza dahil etmek istemez misiniz? Öyleyse müzik okullarına hazırlık programlarımıza bir göz atmanızı öneririz. Şu linkten İzmir müzik okullarına hazırlık detaylı içeriğimize ulaşabilirsiniz. Fakat kısaca bahsetmek gerekirse sanat okullarına hazırlık programlarımız temelde iki kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Güzel sanatlar lisesine hazırlık,
  • Üniversitelerin ‘müzik öğretmenliği’, ‘güzel sanatlar fakültesi’ ve ‘müzik ve sahne sanatları bölümleri’ ne hazırlıktır.

   Öğrencimizin yaşı ve yeterliğine göre bu programlardan biri tercih edilmektedir. Programlarımız genel hatları ile enstrüman, teori ve müziksel işitme derslerinden oluşup kendi içinde programın gerekliliği doğrultusunda özelleştirilir.

izmir müzik okullarına hazırlık kursları

Tüm derslerimiz birebir özel olarak işlenmektedir. Eğitmenlerimizin ilgisinin bir ders süresi boyunca sadece bir öğrencide olması, derslerin verimliliğini üst seviyede tutar.

Ders saatleri dışındaki ödev takip sistemimiz ve ücretsiz etüt imkanımız sayesinde hata riskini minimum, başarı ihtimalini maksimum seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Müzik okullarına hazırlık programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak veya kurumumuza gelip yüz yüze görüşmek üzere randevu almak için bize 0507 920 74 57 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

ORFF EĞİTİMİ

Okulöncesi çağdaki çocuğunuzun hayatında müziğin yer edinmesini istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız ilk aşamada orff eğitimini tercih etmenizi öneririz.

Orff eğitimi, çocuğa müziğin yapısını, ritim kalıplarını müzikal cümleleri, oyun yolu ile deneyimleterek öğreten bir müzik eğitimi yaklaşımıdır. Orff sayesinde çocuk, müziği algılamayı, eşlik etmeyi ve tekrar etmeyi kısacası müziği öğrenmeyi öğrenmiş olur.

izmir orff eğitimleri

Herhangi bir enstrüman eğitimine başlamadan önce orff eğitimine başvurulması çocukta sağlam bir müzikal altyapının oluşmasına ve enstrüman eğitimine daha yatkın hale gelmesine olanak sağlar.

Orff eğitimlerimiz 6 ila 8 kişilik atölyeler halinde sürdürülmektedir. Eğitim esnasında çocukların rahat kıyafetler ve rahat bir ayakkabı giymesi tavsiye edilir.

Orff eğitimi süreci ve faydaları hakkında daha detaylı bilgi almak için şu yazımıza İzmir orff eğitimi göz atmanızı öneririz. Öte yandan 0507 920 74 57 numaralı telefondan  doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

Size yardımcı olmak için buradayız :)